Avea Yanlışlıkla Alınan Paketin İptalini İstiyorum.

Gülsüm Yeliz S. |

09.02.2014 tarihinde kaç dk kaldığını öğrenmek için SES yazıp 5555'e göndereceğime yanlışlıkla konuşma yazıp 5555'e gönderdim. Bana bir yurt dışı konuşma paketi aldığım mesajı geldi. İnternetten araştırdım ve bu şekilde bir paket alınamayacağını ve benim gibi çok sayıda kişinin mağdur olduğunu öğrendim.

İnternet sitesine göre konuşma yazıp 5555'e mesaj gönderdiğimde böyle bir paket alınmıyor. Konuşma yazıp 5555'e mesaj attığımda nasıl böyle bir paket satın alınıyor. Paketin iptal edilmesini, ücret alınmamasını talep ediyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  08:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gülsüm Yeliz S.
  14 Şubat
  08:27

  Şikayet yaşadığım olay tam fatura kesim tarihinde olmuştur. fatura kesim tarihindeki faturamda herhangi bir fazlalık yoktur. fakat o tarihten başlayan faturamda fazlalık var.. bunun sebebini ancak yeni fatura kesildiğinde söyleyebileceklerini belirttiler. umarım bu yaşadığım sorundan dolayı değildir.

 • 10 Şubat
  14:42

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş