Eray Y. Teşekkür Mesajı

Şikayetin ertesi günü hemen dönüp yanlışı düzelttiler. Teşekkürler AVEA.

Avea Yanlışın Cezasını Ben Çekiyorum!

Eray Y. |

27.04.2014 tarihinde Avea kontörlü hattıma SEÇ 200 tarifesi için 9 TL ödeyerek 200 dakika satın almıştım ama Avea bundan 2 kere çekti talebim olmadığı halde. 18 TL düştü. Yanlışlıkla çektikleri 9 TL'yi geri vermelerini ve 200 dakikayı geri almalarını istedim kabul etmediler.Ben almış olsam bile(Avea yanlışlıkla çekti,hata benden kaynaklanmıyor) cayma hakkımı kullanıp ertesi gün iade etmek istedim ama kabul etmediler.Avea'nın tarafıma 9 lira iadesini ve verdiği 200 dakikayı geri almasını istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eray Y.
  03 Mayıs
  15:57

  Şikayetin ertesi günü hemen dönüp yanlışı düzelttiler. Teşekkürler AVEA.

 • 30 Nisan
  14:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Nisan
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş