Avea Yanlış ve Eksik Bilgi!

Kaan A. |

Yaklaşık 2 yıl öncesinde avea Kartalcell hattı aldım, bana bir yıl içerisinde Avea da kalmam doğrultusunda Bjk forması gönderileceği beyan edildi. Birden fazla şikayetim olmasına rağmen sorunu çözdüklerini ve kargoya verdiklerini beyan ettiler.

Yalnız her aradığımda çıkan müşteri temsilcisi bana gönderilmemiş yada kargoda diye bilgi paylaşmıştır. Müşteri temsilcileri yeterli bilgi vermedikleri gibi yanındaki arkadaşları çağrıya müdahale etmiştir.

Bunun yanı sırasında bugün alınan çağrıda ürününüz kargoda diye bilgi verdiklerinde ben hangi kargo firması diye sorguluyorum ve bana dönüşleri kargo firmasını bilmiyoruz ekranda ne yazıyor sa ise onu söylüyoruz diye bilgi paylaşmıştırlar.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  14:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Şubat
  19:11

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş