Avea Yanlış Tarifeye Yönlendirdi!

Sercan A. |

2 ay önce faturalı hat almak için gittiğim Avea bayisinde bana size şehre özel tarifesi verelim dediler. Bende uygun olduğu için( Avea içi 3000 dk, her yöne 300 dk, her yöne 3000 sms, 1 gb internet) kabul ettim ama bana verilen internet kullanımı için olan şifre kart üzerindeki şifreyi geçerli no'ya gönderdiğimde bu uygulama faturasızdan faturalıya geçenler için diye cevap geliyor ve kullanmadığın netin parasını veriyorum. Bu durumu Avea müşteri hizmetlerine anlattım şikayetiniz alındı size dönülecekten başka bir şey yapılmıyor bu gidişle tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  13:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Aralık
  08:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş