04 Haziran 2013

Avea Yanlış İptal!

0538 981 **** numaralı hatta 20 ay önce kampanya ile telefon aldık, hattı babam kullanıyor, aylık 4 tl taksitle ödenen kampanyanın son 4 ayı, yani 16 liralık bir bakiye kaldı sadece.

Babam durumu çok bilmediğinden tarifesini değiştirmek için müşteri hizmetlerini arıyor ve tarife değişirse tüm telefonun ücretinin kendinden kesileceğini bilmeden, tarife değiştiriyor, telesekreter yönlendirmeleri üzerinden,müşteri hizmetlerini ulaşamıyor ve bu hatayı yapıyor.

Ertesi gün konunun hata olduğunu belirtmemize rağmen müşteri hizmetlerinden kimse bize yardımcı olmadı, bu ay toplamda 202 liralık fatura geldi, emekli maaşı ile geçinen biri için ağır bir tutar.

Murat 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.06.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Murat06 Haziran 2013

    Yanlışlıkla yapılan iptalin dönüşü olamayacağına dair AVEA'dan bilgi aldım, sadece yanlış bir tuşlama yüzünden ve hiç müşteri hizmetlerinede bağlanmamışken karşımıza çıkan 202 liralık bedeli ödemek zorunda bırakılıyoruz, sadece kampanyamızın aynen devam etmesini talep ediyorum bunun imkansız veya çok zor olmayacağı kanaatindeyim. Avea uzun soluklu müşterilerini 1 kerelik alacağı bir bedel yüzünden kaybetmeyi göze alıyorsa yapacak hiç bir şey yok sanırım.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön