Avea Yanlış Faturayı Düzeltmiyor!

Nida O. |

Avea bayisi mevcut hattımı yükselterek avantaj sağlayabileceğimi ve bunun herhangi bir olumsuz durum oluşturmayacağını aksine faturalarım da indirim olacağını söyleyerek bir tarifeye yönledirdi. Bu yönlendirmeden sonra 60 - 70 TL olarak gelen fatura 1.000 TL olarak geldi. Şok oldum ve 1 ay boyunca her gün aramalarım sonucu bunu iptal ettirdim.

Şimdi de çift tarife olarak gözüküyor faturam ve 100 TL geliyor. Diğer yanlışlık için 1 ay boyunca her gün dert anlattım. Usandım artık şimdiki yanlışlığı nasıl düzelttireceğim ? 1 ay daha uğraşacak güç bırakmadılar. Tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım. Müşteri memnuniyetini reklamlarda değil özde benimseyen firmaları tercih etmek gerekmiş..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş