Avea Yanlış Fatura Ödemesi!

Emre S. |

08.09.2014 tarihinde internet bankacılığı aracılığı ile 1 numara hata ile yanlış tel no hattının faturasını ödemiş bulunmaktayım. Hatanın düzeltilmesi için Avea bayiine hemen gittim. Bir şey yapamayacağını müşteri temsilcisinden düzeltilebileceğini söyledi. Müşteri temsilcilerine bir türlü ulaşamıyorum. Avea'daki muhatap kişiyi bulamadıktan sonra hatayı nasıl düzelttirebilirim ki. İnternetten de kimseye ulaşılamıyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Online Fatura Ödeme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  13:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Eylül
  12:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş