Avea Yanlış Fatura Bilgilendirilmesi Yaptı!

İbrahim Ö. |

Kullanmış olduğum Avea 3G jet interneti alırken faturam 19+ 1,31 TL gibi bir vergi ile beraber toplamda 20,31 TL gibi bir rakamda faturalandırılacağımı söylediler. Ancak faturam 25 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda 5 TL daha vergi çıkardılar ve sabit faturamın alırken söyledikleri gibi 20 TL olmadığını, aslında 25 TL olduğunu söylediler.

Kapatmak istediğimde de taahhüt bedeli olarak 96 TL gibi bir ceza istediler. Bayi satmak için beni yanılttı. Ben faturamın 12 ay boyunca söyledikleri gibi 20,31 TL olmasını istiyorum. Olmayacaksa da hattımı kapattırırken taahhüt bedelinin alınmasını istemiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Aralık
  13:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş