Avea Yanlış Eksik Bilgilendirme!

Özlem S. |

Defalarca Avea yı aradım ve her seferinde farklı bilgi aldım konu şudur gs mobil hat kullanıyorum aslında senelerdir Avea kullanıyorum ama son bir iki senedir bu hattayım bu hattı alırken bana tarife değişikliği yapamayacağım bilgisi verilmedi neyseki ben değişiklik yapmak istedim olmuyor denildi herhangi bir kampanyadan yararlanamıyorum denildi bu hatlarda özellik böyleymiş tamam iptal etmek istedim.

26/06 tarihinde taahhüdüm dolacakmış şimdi ben soruyorum hattımı 26/06 da mı iptal etmem gerek diye acilen öğrenmem gerek çünkü 27 sinde fatura kesim tarihi ve ben kullanmadığım faturayı ödemek istemiyorum:Avea bana neden yardımcı olmuyor ki ilgisizlik ve yanlış bilgi ve bana dönüş olmalı.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  17:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Mayıs
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş