Avea Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Uğur G. |

12 ay taahhütlü faturalı hattımı kapatmak için öncelikle Avea müşteri hizmetlerini arayarak ne kadar ödemem gerektiğini sordum, 70 tl olduğunu bildirdiler. Taahhütün bitmesine 3-4 ay kaldığından kapatmaya karar verdim ve hattı kapattım. Gelen fatura ise 134,11 tl oldu. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu aktarıp şikayetçi oldum.

19.12.2013 tarihinde geri dönüş yaptılar ve haklı olduğumu belirtip yanlış bilgi verildiğini bildirdiler. Olan yine tüketiciye oldu mağduriyetimi gideremeyeceklerini belirttiler. Abonelik kapatmadan önce mutlaka çok detaylı araştırma yapmak gerekiyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Aralık
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş