Avea Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Muhammet Fatih D. |

İnternet Paketi olmadan internet kullanınca Avea'dan faturada mağdur olmamak için mesaj atıp limitsiz paket satın alın uyarı mesajı geldi ve mesaj atıp paket satın aldım.Ancak operatör gönderdiği yanıltıcı mesaj ile beni mağdur etti.Aradığım müşteri hizmetleri aldığım paketten sonraki kullanımlar için içeriğin geçeli olduğunu mesajdan önceki ay içindeki kullanımlar için ödeme yapmam gerektiğini söyledi. 2o mb kullanımım için 29 tl ücretlendirme yapan Avea yanlış bilgilendirme yaparak ücrete ek ilave yapmış oldu.Mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Fatih D.
  11 Şubat
  11:57

  İncelemelerin sonucunda hiçbir hak elde edemedim ama bana ulaşan mesajın yanıltıcı olduğu görüştüğüm avea yetkilisi tarafından da teyit edildi. Mesaj oldukça mesajın gerektirdiği şekilde işlem yapılmaması durumunda kanuni haklarımı kullanacağım.Bilgilerinize

 • 07 Şubat
  13:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş