Avea Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Kamil Ö. |

Faturayı aşmayan tarife 5 gb'lık jet modem aldım. Bayideki elemana vergiler dahil mi bu faturaya diye sorduğumda evet her şey dahil toplam 25 tl dedi. Şimdi öğreniyorum ki 54 tl yıllık devlete olan bir vergi varmış ve 12 aya bölünüp aylık 4,5 tl olarak faturama yansıtılıyormuş.

Ben bu modemi alırken en az 2 kere sordum elemanlara 25 tl faturam haricinde bir vergi ödeyecekmiyim diye hayır aylık 25 tl sabit ücret ödeyeceksiniz vergiler dahil dediler.

Çalışanlarınıza güvenip sözleşmeyi okumadım şimdi bu vergiyi çekmek zorunda mıyım ? Avea'ya ve çalışanlarına güvenilmemesi gerektiğini kanıtladığınız için sonsuz teşekkür ederim. Avea Edirne Ada İletişim çalışanlarından şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  14:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Ocak
  11:08

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş