26 Ağustos 2013

Avea Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Ben bundan bir sene önce Avea'dan bir mesaj aldım. Her yöne 500 dakika her yöne 5000 sms ve sınırsız internet 20 TL olarak bir mesaj gönderildi. Sonra telefonla benimle irtibata geçtiler.

Bu kampanyalara 1 yıl taahhütlü olarak 20 TL'ye taahhütsüz olarak 25 TL'ye geçebilirsiniz dediler. Ben taahhütlü olanı kabul ettim ancak etmeden önce telefonla 1 yıldan sonra aynı paketlere ne kadar ücretle sahip olacağımı sordum. 25 TL'ye aynı paketlere devam edebilirsiniz demişlerdi fakat yanılmışım.

Bugün Avea müşteri hizmetlerini aradım bana aynı paketlere devam ederseniz ve 1 yıl taahhüt sözü verirseniz 42. 5 TL'ye sahip olacağımı söylediler.

Fatih 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön