Hasan Hüseyin G. Teşekkür Mesajı

biraz geç olsa da sorunum çözüldü. paketimi yenilediler.

Avea Yanlış Bilgilendirme Yapılıyor!

Hasan Hüseyin G. |

Avea müşterisiyim. Dün mesaj geldi. Paketimin süresinin dolduğu ve bakiyemde 23 TL üzeri miktar olması durumunda yenileneceği bilgisi verildi. Bakiyemi kontrol ettim ve 3 lira 27 kuruş vardı. 20 TL yükleme yaptım. Bir kaç saat sonra arama yaptım baktım ki paketim yenilenmemiş. Liralarım azalıyor.

Müşteri hizmetlerini aradım,durumu anlattım. Bana paketin yenilenmesi için en az 24 TL bakiye olması gerektiği söylendi. Ben peki neden yanlış bilgi verdiniz? Bana gelen mesajda 23 TL üzeri bakiye gerekli diyordu dedim.

O yanlış değil. 23'ün üzeri 24'tür ve 24 TL olması gerekir dediler. sorularıma yanıt alamadım. Şikayetimi kaydedin dedim edemeyiz dediler. Yasal hakkımı kullanacakmışım. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  09:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hasan Hüseyin G.
  25 Haziran
  22:38

  biraz geç olsa da sorunum çözüldü. paketimi yenilediler.

 • Hasan Hüseyin G.
  25 Haziran
  13:42

  hala bir cevap verilmedi. incelemeler bir türlü bitmedi. telefonumu kullanamıyorum. ısrarla neden bekliyorlar, müşterisine neden çıkmıyorlar acaba anlamıyorum....

 • Hasan Hüseyin G.
  23 Haziran
  23:22

  şirket sürekli olarak, müracaatımın incelemeye alındığını ve inceleme sürecinin devam ettiğine dair mesajlar gönderiyor. henüz çözüm yok. beklemedeyiz, ne zaman bitecekse???

 • 19 Haziran
  14:52

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş