Avea Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Zeynep B. |

Hattımı İzmir 300 tarifesinde aldım. Avea dan nette dolaşırken de Avea sitesinde gördüm izmir 32 tarifesi vardı müşteri temsilcisini saat 17, 26 aradım dedim ki İzmir 32 lik tarifeye geçersem eğer artı 10 tl sınırsız internetim devam edecek mi? Bana hanım efendi var dedi. Bende geçtim. Sonra içime bir kurt düştü aradım 2, bayanda var dedi. söylerken kapandı telefon ne hikmetse. 3 kez aradım bey efendi hayır bu tarifede geçersiz dedi. Bu arada da ben mağdur oldum. ses kayıtlarını da aldım ilgili yerlere şikayet bulunacağım. 48 saatte sonuçlanacak diyorlar ben sabaha hattımı iptal edicem kendileri kaybeder.

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep B.
  12 Mayıs
  21:12

  mağduriyetim giderilmedi müşteri temsilcisi tarifemde indirim yada ücretsiz internet sözü verdi yapılmadı..80 gün dolsun trkcl geçicem

 • 12 Mayıs
  20:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Zeynep B.
  19 Nisan
  17:26

  halen daha kimse yardımcı olmadı

 • Zeynep B.
  13 Nisan
  09:01

  bugün 4 gün oldu ve kimse aramadı..ben arasamda kimse bilgi veremiyor

 • Zeynep B.
  11 Nisan
  21:50

  kimse avea almasın bence 48 saat geçti çözülmedi

 • Zeynep B.
  11 Nisan
  08:33

  otomatik cvp ta yazmayın lütfen kanmıyoruz buna..ayrıca diğer şikayetleri okudum herkesin şikayeti müşteri temsilcisinin yanlış bilgi vermesinden şikayetçi bunu dikkate alıp eğitimler artırın bence

 • Zeynep B.
  11 Nisan
  08:31

  aradım ama tutturmuşsunuz bi 48 saat geçecek diye galen daha sonuçlandırılmadı..o yanlış bilgi veren bayan dan da sizden de şikayetçiyim..şuan 40 saati geçti daha kimse arayıp ilgilenmedi.neymiş telefonum meşkuldeymil.öyle bi yalan atıyosunuzki hattımda arama bekletme var görünürdü öyle olsa eğer..KANDIRMAYIN İNSANI YETER YA ..MAĞDURİYETİMİ GİDERİN O BAYAN HAKKIN DA DA GEREKLİ İŞLEM BAŞLATILSIN

 • 11 Nisan
  00:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş