03 Nisan 2013

Avea Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Avea'dan gelen mesaj 444 ile aranan numaralar ile görüşmeleriniz , tarifeniz üzerinden ücretsiz dakikalardan düşecektir . Müşteri hizmetleri numarası 500 ü aradığımızda ek olarak 1 dakikadan sonra 40 kuruş olarak yansımış. Şimdi 444 ile başlayan serviste müşteri hizmetleri 500 ü direk aradığımızda da müşteri hizmetleri . Şimdi burada bir yanlış bilgilendirme söz konusu , millet direkt 500 ü aradığında da tarifeden gidiyor olarak bildiği için hattımıza yüksek tutarda fatura yansıyor.

Samet 18 Okunma

Cevaplar

  • Samet 22 Nisan 2013

    Benim Şikayetim 'in altına yazdığınız bilgilendirme mesajında bile üçkağat var . Ben 500 müşteri hizmet numarasının ücretli olduğunu bilgilendirme yapmıyorsunuz diye şikayet yazıyorum . Siz yazıyorsunuz ki "Her türlü talep ve sorularınız için 500 " ü arayınız:) . 444 1 500 numaralı hat ücretsiz olupta 500 ücretli olması saçmalık söz konusu . AVEA gibi bir şirket bu kadar paraya aciz ise , ben 500 'den aramaya devam edeceğim:)

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön