14 Haziran 2013

Avea Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Mart'da Irak'a seyahatim öncesi ( ilk defa bu ülkeye gidiyorum ) yurtdışı konuşma ve internet paketi satın almak için Antalya Yener Ulusoy Bulv. bir Avea şubesine gittim. içeriklerini sordum. Gideceğim ülkeyi sordular. Paket alım işlemini SMS ile daha şubeden çıkmadan birlikte yaptık. Onay mesajı geldi ve kullanmaya başladım.

Irak'a çıktığımda tam 33 dk konuşma ve 10 MB internet kullandım. Nisanda da tekrar bu ülkeye gitmem gerekti ve paket süresi dolduğu için yeni paket almak istedim. Ama öncesinde bir yanlışlık olmaması için faturamı kontrol edeyim dedim ki demez olaydım. Tam 886 TL.

444 aradım şikayeti bildirdim. 1 hafta sonra şube kabul etmiyor dediler. Pardon ama ne yapacaklardı?Kamera kayıtları vardır.

Ayhan 50 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Ayhan 04 Eylül 2013

  tek yaptığınız fatura bedelini bölerek ödemede kolaylık sağlamanız oldu.Ama ben bu parayı sizin bayiniz yüzünden ödemek zorunda kalıyorum.Çözüm: YOK.Koca bir SIFIR..

 • Ayhan 17 Haziran 2013

  Sorunuma çözüm bulamadım, hatada ısrar ediyorsunuz.Bayi kendisine fatura edilecek bir hatayı ve hiçbir delil olmadığı durumda niye kabul etsin sizce?( kamera kayıtları var ama izlemek isteyen kim ) Burada yapılması gereken müşterinin beyanı ve memnuniyeti olmalıydı.Zorla Avea dan çık diyorsunuz.1 kişi gider 10 kişi gelir diyorsanız benim çevremden ve şirketimden olmayacakları kesin.

 • Ayhan 17 Haziran 2013

  Sadece bayinin beyanı ile yapılan işlem sonucunu hiçbir şekilde kabul etmiyorum.Çünkü avea'nın da söylediği gibi yanlış işlemin faturası bayiye ödetilecekti.Bu durumda zaten hatalarını kabul etmeyeceklerdi.Kaldıki bayideki kamera kayıtları beni desteklemektedir.Ancak Avea burada müşteri memnuniyetsizliğine oynamış ve kaybetmiştir.Bu fatura tarafımdan ödenir ama ne şirketimde ne de yakınlarımda hiçkimse artık avealı olamaz.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Haziran 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön