Avea Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Ayhan Ö. |

Mart'da Irak'a seyahatim öncesi ( ilk defa bu ülkeye gidiyorum ) yurtdışı konuşma ve internet paketi satın almak için Antalya Yener Ulusoy Bulv. bir Avea şubesine gittim. içeriklerini sordum. Gideceğim ülkeyi sordular. Paket alım işlemini SMS ile daha şubeden çıkmadan birlikte yaptık. Onay mesajı geldi ve kullanmaya başladım.

Irak'a çıktığımda tam 33 dk konuşma ve 10 MB internet kullandım. Nisanda da tekrar bu ülkeye gitmem gerekti ve paket süresi dolduğu için yeni paket almak istedim. Ama öncesinde bir yanlışlık olmaması için faturamı kontrol edeyim dedim ki demez olaydım. Tam 886 TL.

444 aradım şikayeti bildirdim. 1 hafta sonra şube kabul etmiyor dediler. Pardon ama ne yapacaklardı?Kamera kayıtları vardır.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ayhan Ö.
  04 Eylül
  10:57

  tek yaptığınız fatura bedelini bölerek ödemede kolaylık sağlamanız oldu.Ama ben bu parayı sizin bayiniz yüzünden ödemek zorunda kalıyorum.Çözüm: YOK.Koca bir SIFIR..

 • Ayhan Ö.
  17 Haziran
  15:51

  Sorunuma çözüm bulamadım, hatada ısrar ediyorsunuz.Bayi kendisine fatura edilecek bir hatayı ve hiçbir delil olmadığı durumda niye kabul etsin sizce?( kamera kayıtları var ama izlemek isteyen kim ) Burada yapılması gereken müşterinin beyanı ve memnuniyeti olmalıydı.Zorla Avea dan çık diyorsunuz.1 kişi gider 10 kişi gelir diyorsanız benim çevremden ve şirketimden olmayacakları kesin.

 • Ayhan Ö.
  17 Haziran
  15:43

  Sadece bayinin beyanı ile yapılan işlem sonucunu hiçbir şekilde kabul etmiyorum.Çünkü avea\'nın da söylediği gibi yanlış işlemin faturası bayiye ödetilecekti.Bu durumda zaten hatalarını kabul etmeyeceklerdi.Kaldıki bayideki kamera kayıtları beni desteklemektedir.Ancak Avea burada müşteri memnuniyetsizliğine oynamış ve kaybetmiştir.Bu fatura tarafımdan ödenir ama ne şirketimde ne de yakınlarımda hiçkimse artık avealı olamaz.

 • 14 Haziran
  17:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş