Avea Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Hakan S. |

Avea bayii bahar fırsatından faydalanırsın deyip hat taşıma işlemimi yapıyor. Sonradan kampanya bitmiş hatalıyız ama bir şey yapamıyoruz. Sonrada şikayet kaydı bıraktığım halde böyle bir kayıt yok diyerek suçlu pozisyonuna müşterisini sokuyor. Bu arada da konuşmalarımız kayıt altın unutmayın Avea dan şikayetçiyim.

Bir gsm kullanıcısı olarak yanlış bilgilendirildim ve numaramı taşıdım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Başka bir pakete yada tarifeye geçmek isteseydim o zaman geçerdim şimdi Avea bana başka bir pakete geçmeyi tavsiye ediyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  17:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Mayıs
  10:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş