Avea Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Hakan U. |

Turkcell hattımdan Avea hatta geçiş yaptım. Tarife konusunda söylediğim tarifeden başka bir tarifeye alındım sırf bu nedenle Avea operatöründen vazgeçtim. Avea müşteri hizmetleri aradım bana bayiye gidin işleminiz hallolur dendi bu görüşmeyi de bayii içerisinde yaptım. Bayii de müşteri hizmetleri yapar dedi.

Hattımı Vodafone a taşıdım. Avea dan da hala kurtulmuş değilim toplam 37 gün Avea da kalmama rağmen 3 adet fatura 35. 04 TL fiyatlı çıkardılar ilk fatura kullanım bedeli ikinci fatura geçiş işlemi dedim ama bu üçüncü fatura nedir? Müşteri hizmetlerini aradım az önce birisi 3. fatura kesilir diyor ama önceki aradığım kişi 2. faturada biter demişti.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan U.
  19 Haziran
  08:01

  aramış olmak için aradılar.

 • 18 Haziran
  15:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Mayıs
  12:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş