Hami K. Teşekkür Mesajı

Sorun yetkilirce çözülmüştür ,teşekkür ederim.

Avea Yanlış Bilgilendirme!

Hami K. |

Kamu personeliyim, kamu mega paketini 1 yıl sözleşmeli olarak 2 hat aracılığıyla kullandım. Normal olarak 28 tl olarak ücretlendirilen faturam bu ay 39 tl geldi, müşteri hizmetleriyle irtibata geçtiğimde bana sözleşmemi uzatmadığım için sözleşmesiz fiyatlandırma yapıldığını söylediler.
Daha öncesinde ben müşteri hizmetleriyle konuştuğum zaman herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok sözleşmeniz devam edecek bilgisine istinaden herhangi bir işlemde bulunmadım, tarafıma da Avea tarafından sözleşmemin devamı hususunda bilgilendirme yapılmadı. 15 lira fazladan ödeme yapmak mecburiyetinde kaldım, sorunumun çözülmesi talebinde bulunuyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hami K.
  17 Ekim
  18:49

  Sorun yetkilirce çözülmüştür ,teşekkür ederim.

 • 17 Ekim
  13:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  09:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş