Avea Yanlış Bilgilendirme!

Sedat B. |

Avea kurumsal faturalı hat kullanıcısıyım tarife değişikliğinde belirtilen fatura bedeli karşılığında verilen dakika ve sms'ler aşılmıyor ama ödeyeceğim belirtilen tutar fazla geliyor. inceleme istiyorum dedim gelen cevap hata yoktur.

2 ay kadar önce Avea tarafından arandım ve Avea kurumsal tarifeyi anlattılar. 5 hattım için hat başına her yöne 600 dk 5 hat kendi arasında ve tüm Avea kurumsallarla sınırsız görüşme ve %10 fatura indirimi ile birlikte hat başına net olarak defalarca sordum 31. 50 kuruş ödeyeceğim bildirildi. ilk ay gelen faturada sıkıntı yok bu ay gelen faturamda hat başına ortalama 37-38 TL geldi aradım inceleme istedim faturanızda hata yoktur. Avea bu pazarlama yakışmıyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat B.
  20 Mayıs
  12:01

  defalarca aradım sonuc yok her müşteri temsilcisi farklı bilgi veriyor
  savunmaları müşteri temsilcisi arkadasım yanlış bilgi aktarmış.
  bana bu tarife hakkında bilgi veren 3 temsilcidemi yanlış bilgi vermiş soruyorum. görüşmelerin dinlendiği ve yanlış bilgi verildiği kabul ediliyor.olusan farkıda ben kabul ediyorum.ancak farkın üstüne bir fark daha yok artık siz beni ne sandınız. bugün tüketici mahkemesinede gittim.siz yanlış bilgi vermeye devam edin bakalım mumunuz nezaman sönecek.

 • 20 Mayıs
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş