Avea Yanlış Bilgilendirme!

Betül Z. |

Telime net onayı gelip aktif olduğu mesajı geldikten sonra nete girmeme rağmen lira düşüşü yaşıyorum sürekli her müşteri servislerini aramama rağmen onay mesajından önce net kullanmışsınız deyip sorumluluk kabul edilmiyor ve ilgilenilmiyor.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  17:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Betül Z.
  11 Nisan
  12:14

  Yazmis oldugum sikayetin ertesi gun benimle iletisime gecildi ancak arayan yetkili hic bisekilde tatminkar konusmadi sadecr konusmak icin konustu haksiz yere cekilen liralarimin iadesini istiorum aksi halde usenmeden hergun sikayetimi yenileyip sitede yazicam

 • 10 Nisan
  14:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş