02 Mayıs 2013

Avea Yanlış Bilgi Veriliyor!

R27.04.2013 tarihinde müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmeye istinaden faturalı olarak kullandığım hattımı faturasıza geçiş yaparak yıkılan paketten faydalanmaya başlamak istedim ve bunun mümkün olduğu bildirildi. 82 lira tutarındaki faturayı sırf bu pakete geçiş için kabul ettim. Birkaç gün sonra kontrol ettiğimde kral tarifede olduğumu farkettim ve konuyla ilgili ses kayıtlarının dinlenmesi için şikayette bulundum.

Yaklaşık bir saat önce avea müşteri temsilcisi bir arkadaş aradı ve yaptıkları çok güzel birşeymiş gibi "arkadaş yanlış bilgi vermiş, gerekli uyarı yapıldı. ama yine de yıkılan paketten faydalanamayacaksınız" dedi. Vodafone'a geçtim tabi ki ama yine de yazmak istiyorum: Ayıp!

Hasan 30 Okunma

Cevaplar

  • Hasan12 Haziran 2013

    Bana detaylı bilgi verilmedi. Yukarıda da belirttiğim gibi, sadece müşteri temsilcisinin hatası olduğu belirtildi ve mağduriyetim karşısında bir esneklik gösterilmedi kesinlikle. Yanlışınızı kabul ediyorsunuz, üstelik düzeltmek için birşey yapmanız gereken yerde müşterinizi kaybediyorsunuz. Kumsal anlayış böyle de benim mi haberim yok?

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön