Avea Yanlış Bilgi Verildi!

Hüseyin Ö. |

Daha önce de belirttiğim telefon faturama gelen 10 TL fazla ücreti müşteri hizmetleri Garanti Bankasına ait olduğunu ve ücretin onlara verileceğini söylediler. Buradan bunu Garanti Bankasına bildirdiğimde Garanti Bankası geri dönüş yaptığı zaman SMS ücretlerinin kendileri tarafından ödendiğini belirttiler.

Bu durumda ben mi faturaya 10 TL ekledim diye düşünmeye başladım. Bu sorunu benim çözmem yerine sizin çözmeniz lazım. Sonuçta bir kurum fazla ücretin kendilerine ait olmadığını belirtiyor siz ise onlara ait olduğunu belirtiyorsunuz. Ben şimdi müşteri olarak hanginiz haklı nereden bileyim. Tüm kontroller sizde iken. İki kurumdan da şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  11:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin Ö.
  09 Temmuz
  15:32

  normalde otuz be? tl

 • Hüseyin Ö.
  09 Temmuz
  15:24

  telefon faturam diğer aylara göre on tl fazla geldi nedenini öğrenmek istiyorum.

 • 06 Temmuz
  11:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş