Avea Yanlış Bilgi Veren Operatör!

Engin A. |

15.07.2013 tarihinde Avea'nın cihaz kampanyasından telefon almak için Avea bayine gittim. Satış danışmanı benim hattım için müşteri hizmetlerini aradı ve aylık 21 TL paketimin fiyatı 18 TL cihazın fiyatı olduğunu söyledi ve sözleşmeyi imzaladım. Akşam tam emin olmak için müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri bana paketimin 31 TL olduğunu söyledi.

Bende satış danışmanı ile müşteri hizmetlerinin yaptığı görüşmenin dinlenmesini istedim ve görüşme dinlendi. Haklı olduğum ortaya çıktı fakat müşteri hizmetleri bu mağduriyetimi gidermek için 24 aylık kampanyanın 12 ayına ½ 25 indirim sundular fakat yanlış bilgi veren müşteri hizmetleri mağduriyetimi gidermedi. Bu konu ile ilgili bu operatörden şikayetçiyim, arz ederim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  10:52

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Temmuz
  16:19

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş