Avea Yanlış Bilgi Verdi!

Ahmet T. |

8 mayıs tarihinde numarımı her yöne 500dk her yöne 5000 sms ce 1gb internete 19 tl karşılığında taşıdım kampanya 10 mayıs tarihinde bitecek olması nedeniyle Avea bayisinde özellikle sordum 19 tl deb yararlanabilecek miyim şeklinde bana 19 tl den yararlanacaksınız dediler, bugün hattım açıldı 23 tl şeklinde yararlanabilirsiniz şeklinde mesaj geldi.

Etiketler :

Personel Davranışı Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  14:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Mayıs
  12:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş