Avea Yanılttı!

Ali E. |

21304791*** numaralı kayıdımın oluşturulduğu kısa süre sonra iadenin gerçekleştirileceği mesaj ve arama ile bildirilmesine rağmen 18.07.2014 tarihinden itibaren herhangi bir işlem yapılmadığı gibi iban numaramı da almalarına rağmen herhangi bir iade gerçekleştirilmemekte, 3 aylık iade alamama süremin dolması için ellerinden geleni yapmakta idiler. Son aramada 10 iş günü içinde ödemenin yapılacağını taahhüt ettiler. Yani paramın olduğunu kabul ettiler fakat 10 iş gününün üzerinden 20 iş günü geçmesine rağmen hesabıma ödeme yapılmadı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Eylül
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş