Avea Yanıltıyor!

Adem E. |

Avea'nın vergiler dahil 15 TL'lik tarifesinden aldım (0507173****). İlk ay 20 TL sonraki ay da 35 küsür TL fatura geldi. Faturada vergiler ekstra olarak yansıtılmış.

Samsun Piazza AVM Avea bayisinde ilgisiz personel, biz bilmeyiz müşteri temsilcisi bilir, sistem yoğun bakamayız, ayrıntı fatura göremeyiz.vs açıklamalarla bizi saf ve çaresiz bıraktı. Firmadan satışta gösterdikleri ilgiyi sonrasında da göstermelerini isterdik. Faturaları ödedim ve hattımı zor da olsa kapatabildim.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Bilgilendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Temmuz
  13:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Temmuz
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş