Avea Yanıltıldım.

Abdullah D. |

Bana Facebook hesabından M.. G.. bu mesajı attı kendisi hocam olur öğretmenim bende inandım kabul ettim ama hesabı hacklenmiş (sana gelen mesaja hemen evet yazıp cevapla ne kazandığına bakayım mesajda 92 TL ücret yazıyor o reklam mesajıdır senden sadece 50 kuruş SMS ücreti kesilecek fazlası kesilirse bana ait) ve bana gelen mesajı evet dememi istedi TTNET playstore dan 92,30 TL karşılığı hizmet almak için bu mesajı evet yazıp cevaplayınız. Ben inandığım için evet dedim ama yanıltıldım anladım faturama yansıtılan ücretin kaldırılmasını talep ediyorum, şikayet edilmesi gereken bütün kurumlara şikayetimi ileteceğim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  08:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ekim
  15:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş