Avea Yanıltıcı SMS Gönderiyor.

Mustafa Y. |

Telefonuma eşimden gelen ​"90554600xxxx numarası sizden 1 GB hediye internet istemektedir. Kabul ediyorsanız E; etmiyorsanız H,nazikçe reddetmek isterseniz Y yazıp mesajı cevaplayınız." diye bir sms geldi, ben de bu sms'in benim kendi internet paketimden düşeceğini düşünerek E yazıp mesajı cevapladım.

Ardından ​"Hediye internet gönderim talebiniz başarıyla tamamlanmıştır. Paket ücreti hesabınızdan düşülmüştür." smsi geldi. Şimdi size soruyorum, hiç bir ücretten bahsetmeden benden cevaplamam istenen bu sms'in içeriği doğru mudur? Bu sms insanları kandırmaya yönelik. Bunu kim okursa okusun kendi paketinden düşeceğini anlar. Kısacası bu sms ile kandırıldım.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  09:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ağustos
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetler