Avea Yanıltıcı Bilgi Veriyor!

Yasin T. |

Babama ait 055***785 numaralı GSM hattına 22.05.2014 tarihinde yapmış olduğum 4441550 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşüp kurumsal faturalı hattımı faturasız kurumsal hatta çevirmek için başvurduğumda 24 saat ile 48 saat arasında işlememin tamamlanacağı söylenip bu saate kadar geçiş işlemi yapılmamıştır, yanlış yanıltıcı bilgi verilmiştir.

Avea ile görüşme yaptığım zaman tarafıma hala oyalayıp yanıltıcı bilgi veriyorlar. Her aramamda yanlış bilgi veriyorlar ve telefon görüşmelerimde yanlış bilgi verilmediği yalanını söylüyorlar. Sorunumu çözmüyorlar. Hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  15:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Eylül
  16:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş