Avea Yanıltarak Hat Çıkartılması!

Ramazan E. |

Şirketimize gelip Türk Telekom a ait 10 Hatlarımıza istinaden ödediğimiz faturalara karşılık aylık 300 Dk her yöne ücretsiz (hiçbir bedel ödenmeden, sıfır bedel ile) 7 hat verebileceklerini söyleyip imzaları aldıktan sonra hatları bırakan Avea çalışanlarına daha sonra ulaşamadık, fakat tarafımıza her ay fatura kesen Avea müşteri temsilcisine de durumumuzu izah edemedik ve direkt cebri yollarla tahsilat yapacakları yönünde tehditler aldık. Konu ile alakalı ilk müsait zamanda Avea müdürlüklerinden birine gideceğim.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan E.
  24 Nisan
  09:54

  Bu kadarına da pes doğrusu, ben 18.04.2013 de yazmışım aradılar müşteri hizmetlerinden sordular konuyu ama hala sonuç alamadık bir daha arayan soran yok yazmışım siz müşterimiz 04.04.2013 de arandı ulaşılamadı diye cevap yazmışsınız. Avea Türk Telekom TTnet ve tüm iştiraklerinizle bağımı kopartıyorum bugünden itibaren. Yazık.

 • 24 Nisan
  09:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ramazan E.
  18 Nisan
  12:13

  Avea müşteri hizmetleri arayıp durumu sordular ama orda kaldık. Hala herhangi bir sonuç alınamadı.

 • 03 Nisan
  10:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş