Yusuf E. Teşekkür Mesajı

Avea tarafindan arandim ve sorunum çözüldü. Teşekkür ederim ilginizden dolayı. Bu siteye de varlığından dolayı teşekkürler..

Avea Yalnış Bilgilendirme!

Yusuf E. |

Hattı kontörlüye geçirmek için müşteri hizmetlerini aradım. 26'sında fatura kesileceği ve 2 gün önceden ararsanız yeni fatura kesilmez dendi. Ama ben 3 gün öncesinden aradım bu defa da bir hafta önceden aramanız gerekiyordu yeni fatura kesilecek deniyor. Bir ay daha mı bekleyeceğim şimdi. Avea gibi ciddi bir kuruma yakışmadı bu. Beni mağdur ettiniz. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf E.
  18 Ekim
  11:11

  Avea tarafindan arandim ve sorunum çözüldü. Teşekkür ederim ilginizden dolayı. Bu siteye de varlığından dolayı teşekkürler..

 • 06 Ekim
  11:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Eylül
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş