Avea Woops Paketinde İnternet Erişim Sorunu Var!

Abdul Samet İ. |

Hattımı taşıma yoluyla Avea woops süper fırsat tarifesine taşıdım birkaç gün önce ama ne hikmetse android telefonuma indirdiğim interneti kullanan uygulamalarıma(instagram,clash of clans vs) bağlanmıyor. İnternet H+ çekiyor ayarlarım tam paketim de daha yeni yani net hakkım var hala 1gb'ın üstünde. Diğer kullanıcılardan da aynı şikayetlerin olduğunu gördüm internette. Bu soruna acil bir çözüm istiyorum. Yoksa hattımı taşımak zorunda kalacağım ki bu pakete rağmen bunu yapmak istemiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  12:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mart
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş