Muhammet K. Teşekkür Mesajı

Avea müşteri hizmetleri tarafıma telefon araciligiyla ulasti. Konuyu halledeceklerini bildirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Avea Woops Kampanya Mesajları Bıktırdı!

Muhammet K. |

Bir Avea Woops üyesi olarak yaptığı kampanyalardan memnunum. Ancak bu durum olur olmaz zamanlarda Woops mesajı almamı gerektirmez. İznim olmadan bana kampanya mesajları atılması beni rahatsız ediyor. Elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkındaki kanun gereği iznim dahilinde olmadan bana gönderilen mesajlara bir son verilmesini istiyorum!

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  12:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Muhammet K.
  20 Nisan
  14:24

  Avea müşteri hizmetleri tarafıma telefon araciligiyla ulasti. Konuyu halledeceklerini bildirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • 20 Nisan
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş