Avea Woops İnterneti Var mı Yok mu Belli Değil!

Oğuzhan A. |

Hattımı Avea'nın 23 liralık woops tarifesine geçiş yaptım dakika ve sms'lerde sıkıntı yok ama interneti tam manasıyla çok yavaş. Facebook,instagram gibi sitelerdeki resimleri bile yükleyemiyor.İnternet hızının çözülmesi lazım yoksa ben bu operatörde fazla durmam. Kısa sürede internet hızının çözülmesi ümidiyle bekliyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  14:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Nisan
  13:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş