Avea Woops İnternet Çok Yavaş!

Mehmet Emir K. |

2 gün önce yıkılan paket üyeliğimi iptal ettirip woops süper fırsat (5000 sms,500dk,2gb internet) tarifesini yaptım ama maalesef internetinden hiç memnun kalmadım. Fiyatı Avea bayilerinde 23 TL yazmasına ragmen 25 TL çekilmesi yanlış bilgilendirmesi Avea gibi kurumsal bir şirkete yakışmaması ayrı bir konu olarak ele alıyorum ama herşeyi geçtim bari interneti kullanılabilir bir duruma getirebilseydiniz. Burada binlerce insan mağdur olmuş. İnternetim çok yavaş doğru dürüst bir şey yapamıyorum her zaman bekle de bekle sıkıldım full çektiği zamanlarda aynı değişen bir şey yok.3 yıldır Avea'dayım en yakın zamanda operatörümü değiştireceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mayıs
  08:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.05.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mayıs
  13:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş