Avea Vurdumduymaz Müşteri Hizmetleri!

Levent A. |

Yurt dışına çıkmadan önce Avea'nın yurtdışı paketlerinden aldım. Normalde her yöne 40 TL lık paketi kullanıyorum ve aldığım yurt dışı paketleriyle birlikte faturamın 70 TL civarında gelmesini beklerken faturam 198 TL geldi. Yaptığım şikayet üzerine şirketten kesinlikle hiç bir dönüş olmadı.

Her seferinde cebimden para vererek müşteri hizmetlerini( en az 8-10 kere) ben aradım ve sonucunda 24 TL lik hata yaptıklarını söyleyerek komik bi indirim yaptılar. Yaptıkları hata düzeltildikten sonraki konuşma detaylarımı istediğimde ise bunun mümkün olmadığını söylediler. Ben 100 TL lik bir hata daha yapmadıklarına nasıl inanacağım peki? Açtırdığım şikayetlere kesinlikle geri dönüş yapılmıyor, şikayetçiyim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mart
  10:12

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş