Avea Vip Eğlence Servisine Üye Yapmış!

Emrah Y. |

Vip Eğlence denilen bir eğlence paketinden bir mesaj geldi, talebim ve bilgimin dışında kesinlikle onayım falan olmadan üye yapmışlar. İncelensin bakılsın kesinlikle öyle bir şey yok. Avea faturama 14 tl eklenmiş. Ödemiş olduğum bu fazla ücret tamamen hukuk dışıdır. Bir sonraki fatura döneminde düşülmesini talep ediyorum. Eğer düşülmediği takdirde tüketici heyetine gideceğim, yine oradanda sonuç almazsam adli mercilere başvuru yapacağım. Siz nasıl müşterinizi koruyorsunuz? Bunun peşinde olacağım gerekirse mahkemeye başvururum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  10:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Nisan
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş