Avea Vip Eğlence Adlı Servise Üye Olmuşum!

Devrim O. |

Son 1 ay içerisinde Avea bana 400 TL fatura ödetti.Bana VİP hizmetleriyle ilgili attıkları SMS’i ( ki hiç hatırlamıyorum) açıp okuduğum yada o sms'teki videoyu açtığım için VİP hizmetinden üye olmuşum ve toplamda bu yüzden 62,99 TL extradan faturama yansıttılar.

İtiraz ettiğimde siz sms'i açıp videoyu görerek onaylamış sayılıyorsunuz denildi.Ayrıca yurt dışında 3-4 saat interneti açtım ve bunun karşılığında 161,93 TL de ayriyeten faturama bindirilmiş.Bana ödetilen bu extra 225 TL'lik ücreti geri almak için ne gerekiyorsa yapacağım. Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumuna ve tüketici hakları derneğine şikayetimi, iletiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  16:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ocak
  15:26

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş