Avea Vip Eğlence Adı Altında Üyelik Yapıldı!

Ertugrul E. |

Bugün Avea beni yine şaşırtmadı..Vip eğlence adı altında insanları mağdur etmeye devam ediyorlar
Hiç bir onay mesajı gelmeden 12 liram kesildi üstelik internet sitelerinin sağında solunda çıkan reklam sitelerini kapatmaya çalışırken bir başka siteye yönlendirmesi sonucu oluyor , ne bir onay mesajı geldi nede ücret bilgilendirme mesajı...

Avea 500 ü aradım ama hiç bir işlem yapmadılar. Avea nın bana hiç bir şekilde şikayet ile ilgili cevap atmasını istemiyorum TEK istediğim 5454 servisi ile ilgili inceleme başlatılması. . öğrenci adamdan aldığınız bu 12 lira her kime gidiyor veya üzerlerinden aktarılıyorsa şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Mayıs
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş