Güven D. Teşekkür Mesajı

Avea'ya teşekkürler yardımcı oldukları için.Benzer şekilde mağdur olmamak için mobil ödeme sistemini kapatın tavsiyem.

Avea Vip Eğlence Adı Altında Kesinti Yapıyor!

Güven D. |

Cep telefonu ile internette gezinme esnasında aniden çıkan pop-up(reklam) sayfasında yanlışlıkla ve dikkatsizlikten dolayı onaylıyorum butonuna basmamdan dolayı aniden telefonuma " Vip Eğlence üyeliğiniz gerçekleştirilmiştir.Haftalık 14 tl" gibi bir mesaj geldi.

Mesaj geldikten sonra aradan 1 dk bile geçmeden iptal için mesaj gönderdim ve iptalin gerçekleştiğine dair mesaj geldi.Daha sonra faturama 14 yansıdı.Akabinde Avea müşteri hizmetlerini aradım ve Vip Eğlence ile görüşmem gerektiği söylendi. Karşı tarafta iade edilmediğini söyledi fakat bu paket Avea'nın kendi sitesinde dahi var.Ücretimin iadesini talep ediyorum aksi takdirde başta BTK olmak üzere tüm hukuki yollara başvuracağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güven D.
  12 Mayıs
  21:06

  Avea'ya teşekkürler yardımcı oldukları için.Benzer şekilde mağdur olmamak için mobil ödeme sistemini kapatın tavsiyem.

 • Güven D.
  12 Mayıs
  21:04

  Teşekkürler

 • 05 Nisan
  16:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş