04 Haziran 2013

Avea Vip 5454 Ücreti Kesilmiş!

Avea son faturama içerik servisleri adı altında 41. 96 tl yansıttı. Avea nın müşteri hizmetlerini aradım Vip 5454 diye birşeye kayıt olmuşum. Halbuki bunun bana ne mesajı geldi ne uyarısı nede başka birşeyi. Nette biraz araştırdım bir çok kişinin de başına aynı şey gelmiş.

Sanırım Avea bu sorunlu uygulamasıyla insanları yanıltmaya ve farketmeyen kişilerden bu ücreti tahsil etmeye çalışıyor. Kısacası Avea nın bana yansıttığı bu fazla ücretin, Avea 500 ararken harcadığım liraların faturama yansımamasını talep ediyorum.

Ayrıca özür mahiyetinde bu ay ki faturamın benden tahsil edilmemesini de Avea dan talep ediyorum. Aksi durumda hattımı başka bir gsm operatörüne taşıyacağım.

Hasan 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hasan10 Haziran 2013

    Avedan sürekli göstermelik mesajlar alıyorum şikayetiniz inceleniyor diye fakat hala bir gelişme yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön