Avea Vınn Kullanmadığım Ayın Faturasını Ödetmek İstiyorlar!

Vesile Ö. |

05.09.2014 tarihinde Avea iletişim merkezine Avea vınn kapatmak için gittim. Onlar bana müşteri hizmetlerini arayıp bir yıl dolmuş mu tekrar fatura çıkmasın diye bilgi almamı söylediler. Müşteri hizmetleri de ayın 9'unda başvurmam gerektiğini söylediler. Bende ayın 9'unda başvurdum. 7 gün içinde işleme alıyorlarmış bana bilgi vermediler. Kullanmadığım ayın faturasını bana haksız yere ödetmek istiyorlar.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vesile Ö.
  07 Kasım
  10:34

  Hiç memnun olmadım asla kimseye Avea'nın kapısından geçmeyi tavsiye etmem.Belki kapından geçtin diye ona bile fatura yollarlar.

 • 05 Kasım
  12:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.11.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Kasım
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş