Avea Vidyomobi'ye Habersiz Üyelik.

Güzide C. |

Nasıl girdiğimi bilmediğim halde bir üyelikten bahseden bir mesaj geldi. Vidyomobi'yi iptal etmek için mesaj yolladım iletilmedi. Müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirdim ve faturama 7 TL yansıma olmuş. Yapmadığım bir şeyden dolayı 7 TL neden ve eğer farketmeseydim 56 ya 14 TL yansıyacaktı. Bizim güvendiğimiz büyük bir operatör firmasının böyle yanıltıcılarla iş yapması bize olan saygısızlığını gösterir. Ben bu 7 TL mağdurluğumun yetkililer tarafından giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  15:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  10:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş