Avea Vidyomobi Üyeliği!

Tuba E. |

"Vidyomobi aboneliğiniz 3 gün sonra otomatik olarak yenilecektir, aylık ücret 56 TL, haftalık 14 TL olarak ücretlendirilir. Abonelik iptali için 5109'a mesaj atın" gibi bir mesaj aldım 17 Ekim'de ancak bir anlam veremedim bu gün 09.10.2015 de kesilen faturamın 113.75 TL olduğunu öğrendiğimde şoka girdim iznim ve bilgim dahilinde olmayan bir üyelikten dolayı mağdurum müşteri memnuniyeti için gerekli incelemelerin yapılmasını ve çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  14:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ekim
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş