Avea Videofoni Servisiyle Mağdur Ediyor!

Suleyman A. |

Hiçbir üyelik talebinde bulunmadığım halde bugün faturam geldi 107 TL. Bir hata olduğunu düşündüm. Ancak güncel fatura tutarından bu bilgiyi doğruladım. Bugün Avea Müşteri Hizmetlerini aradığımda nasıl başvurmuş olduğumu bilemediklerini, benim başvurmadığım hizmeti iptal etmem gerektiğini öne söylediler.

Jet Wi-Fi 24 aylık sınırsız kullanıyorum bıktım artık bu Avea'dan böyle şirket mi böyle hata mı olur? Müşteri hizmetlerinin de bildiği hiçbir şey yok...

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  08:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Nisan
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş