Avea Video Plus Üyeliğinden Haberim Yok!

Eren İ. |

24.08.2014 tarihinde video plus üyeliğiniz başlatılmıştır iptal için 5454'e SMS gönderiniz şeklinde bir mesaj aldım hemen Avea müşteri hizmetlerini aradım ve böyle bir abonelik gerçekleştirmediğimi söyledim iptal ettirdim fakat hattımdan 14 tl ücret kesildi. Bu ücretin gerekli iadesini istiyorum, hiçbir şekilde abonelik vs. yapmadığım halde böyle bir ücretlendirme yapıldı lütfen gereken iadeleri tarafıma yapmanızı rica ediyorum...

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ağustos
  09:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ağustos
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri