Avea Video Plus Üyeliği Adı Altında Ücret Yansıttı!

Murat B. |

24/8/2014 31/08/2014 'de telefonuma 2 adet mesaj geldi. Mesaj içeriği "Video Plus aboneliğiniz 2 gün sonra yenilenecektir vergiler dahil haftalık 14 TL'ye devam etmek istemiyorsanız iptal plus, bilgilendirme almak istemiyorsanız kapat yazıp 5454'e gönderebilirsiniz.

Aylık fatura tutarım 25 tl civarı geliyorken, eylül ayı güncel faturam an itibari ile 56 TL olarak yansıtılmış durumda. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda ise konunun bizimle ilgili olmadığını söyleyip işin içinden kendilerini çıkarıyorlar. Ben doğal olarak böyle bir aboneliğimin olmadığını bildiğimden bu mesajlara kayıtsız kaldım. Bu sitede de Avea'lı arkadaşların şikayetlerine rastladım, benim bilgim olmadan Avea bunu nasıl yapar?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  12:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Eylül
  14:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş