Avea Video Mobi Haksız Kesinti Yapıyor.

Esra T. |

İnternette bir siteyi açmaya çalışırken birdenbire karşıma çıkan reklama onay vermeme rağmen üye yapıldığım, bunu fark etmemle birlikte derhal üyeliğimi iptal ettiğim ve üstüne üstük tek bir özelliğinden dahi yararlanmadığım saçma sapan bir şeyden dolayı 14 TL ücret faturama yansıtılmıştır.

Müşteri hizmetlerini aramam neticesinde gayet saygısız bir tutum ve üye olmanın bedelinin otomatik olarak faturama yansımış olduğu söylendi. Hiç yararlanmadığım ve anında iptal ettiğim bir sisteme neden ücret ödüyorum böyle bir rezalet görmedim. En kısa sürede bu sorunun çözümlenmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Eylül
  16:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş